Warning: Declaration of BootstrapNavMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/7peak/public_html/7peak.pl/wp-content/themes/ewa-2.1/functions.php on line 0
7Peak – Twój marketingowy Team! | Public Relations
Miłe do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony!Miła muzyczka! W sam raz do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony.Miła muzyczka! W sam raz do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony.Miła muzyczka! W sam raz do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony.
Slide background
ZAPLANUJ, WYKONAJ, SPRAWDŹ.
POPRAW!
Sukces nigdy nie jest ostateczny.
Porażka nigdy totalna. (W.Churchill)

Również MY staramy się być coraz lepszymi!
Z każdym kolejnym zleceniem JESTEŚMY!
Slide background
PERFEKCJA ,
W KAŻDYM DETALU.
Budujemy swoją reputację
na jakości wykonanych prac.
Slide background
ZAWSZE INNOWACYJNIE,
ZAWSZE SKUTECZNIE.
Z dbałością o zróżnicowanie działań
Ze starannie dobranych składników i pomysłów!

Public Relations

Tworzenie tekstów PR-owych to ciężka praca!

Szczególnie, jeżeli autorzy są bacznymi obserwatorami rynku, fanami marketingu, krytycznymi czytelnikami i niezłomnie dążącymi do perfekcji członkami zespołu naszej agencji!

 

Tworzenie tekstów PR-owych to miła praca!

Szczególnie, gdy obserwuje się później wzrost rozpoznawalności marki czy produktu,

gdy ludzie wokoło mówią: „Tak! też o tym czytałem!”.

Szczególnie miło jest, gdy wskazują przy tym na Nasze teksty!

Oferta specjalna dla nowych Klientów
Public Relations

Zewnętrzny PR w naszym wydaniu może być bardzo skutecznym narzędziem komunikacji wszelkiego typu informacji produktowych i mających związek z marką. Prowadzimy kompleksowe działania w zakresie tworzenia i rozwijania efektywnych kontaktów z przedstawicielami mediów, środowisk opiniotwórczych, partnerów handlowych jak i klientów Twojej marki.

Doradzamy w opracowaniu strategii komunikacji dla firmy lub pojedynczego produktu czy usługi,

a następnie konsekwentnie realizujemy przyjęte wytyczne.

Naszą efektywność potwierdzają raporty, prezentujące wyniki z niezależnego monitoringu mediów,

które stanowią jeden z elementów weryfikacji pracy agencji.

Wewnętrzny PR

PR wewnętrzny to dla wielu najwążniejsze medium komunikacji. Wiemy, jak ważne jest umiejętne przekazanie informacji o zmianach wewnątrze firmy jej pracownikom lub nowości produktowych akredytowanym partnerom handlowym. Tworzymy materiały elektroniczne i drukowane na potrzeby działów sprzedaży i marketingu. Od podstaw tworzymy biuletyny i  gazetki firmowe. Samodzielnie redagujemy treści lub adaptujemy teksty z języków obcych. Niezależnie od branży, okazji, formy i stylu  – dostosowujemy teksty do Twoich potrzeb.

Zawsze z pomysłem na własny styl, oryginalną kreację oraz skuteczną formę.

Podczas spotkań i eventów...

Bez względu na ilość gości potrafimy stworzyć niezapomnianą atmosferę, podczas której lepiej rozmawia się po prostu o wszystkim. Umiejętnie wykorzystujemy zorganizowane spotkania do przekazanie tego wszystkiego, co jest podstawą naszej działalności – dobrze przygotowanych treści informacyjnych.

Pomimo wielu lat działania, nie jesteśmy „rutyniarzami”. Każde spotkanie jest indywidualnie przygotowane i ma zzawsze na celu realizację konkretnych celów. Efektywność jest mierzalna! Jakość naszej obsługi również!

Przykładowe realizacje PR
Umówmy się na spotkanie

Back to Top