Warning: Declaration of BootstrapNavMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/7peak/public_html/7peak.pl/wp-content/themes/ewa-2.1/functions.php on line 0
7Peak – Twój marketingowy Team! | Eventy – zawsze w dobrym smaku…
Miłe do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony!Miła muzyczka! W sam raz do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony.Miła muzyczka! W sam raz do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony.Miła muzyczka! W sam raz do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony.

Eventy – zawsze w dobrym smaku…

Gotowanie to sztuka, której można się nauczyć i przy której można się doskonale bawić.

Eventy kulinarne organizowane przez nas to wspaniała przygoda, pełna emocji związanych z gotowaniem, poznawaniem nowych smaków i byciem w drużynie.

Podczas organizowanych przez nas eventów wszyscy doskonale się bawią a wspomnienia wspaniałych, własnoręcznie przygotowanych potraw, pozostają na długo.

Znamy najlepszych mistrzów kuchni, którzy perfekcyjnie przedstawiają tajniki gotowania, z praktycznie każdego regionu świata.

Zawsze mamy „w odwodzie” renomowanego sommeliera, który z pasją potrafi opowiadać i nauczać o rozpoznawaniu win oraz sztuce ich właściwego doboru.

Wspólne gotowanie

Najlepsze imprezy odbywają się w kuchni.

Z tą starą prawdą nie będziemy polemizować.

Wykorzystujemy to tworząc dla naszych Klientów niepowtarzalną atmosferę, wypełnioną gwarem, wspaniałymi zapachami i smakami.

Przede wszystkim jednak potrafimy wypełnić je dobrymi emocjami.

To one stanowią klucz do najlepszych rozmów biznesowych i budowania przy tym trwałych relacji.

Akademia kulinarna!

Eventy ze smakiem!

W prawdziwym tego słowa znaczeniu.

Akademie kulinarne, które organizujemy, to przedsięwzięcia niesamowicie cenione przez naszych Klientów.

Nie tylko dobra atmosfera czy wspaniała lokalizacja jest tego przyczyną.

Prawdziwą wartością jest poznawanie składników i smaków z całego świata, a przede wszystkim zdobywanie umiejętności ich łączenia i przekształcania w małe, kulinarne arcydzieła.

Back to Top