Warning: Declaration of BootstrapNavMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/7peak/public_html/7peak.pl/wp-content/themes/ewa-2.1/functions.php on line 0
7Peak – Twój marketingowy Team! | Kreacja i BTL
Miłe do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony!Miła muzyczka! W sam raz do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony.Miła muzyczka! W sam raz do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony.Miła muzyczka! W sam raz do posłuchania podczas odwiedzin naszej strony.
Slide background
ZAPLANUJ, WYKONAJ, SPRAWDŹ.
POPRAW!
Sukces nigdy nie jest ostateczny.
Porażka nigdy totalna. (W.Churchill)

Również MY staramy się być coraz lepszymi!
Z każdym kolejnym zleceniem JESTEŚMY!
Slide background
PERFEKCJA ,
W KAŻDYM DETALU.
Budujemy swoją reputację
na jakości wykonanych prac.
Slide background
ZAWSZE INNOWACYJNIE,
ZAWSZE SKUTECZNIE.
Z dbałością o zróżnicowanie działań
Ze starannie dobranych składników i pomysłów!

Kreacja i BTL

Kreacja i BTL z nami – Pewna droga do skutecznej promocji i mocnego wizerunku.   Od ponad 12 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją materiałów we wszelkiej formie i rozmiarze. Nasze kreacje towarzyszą tak kameralnym spotkaniom jak i plenerowym eventom dla tysięcy gości. Zebraliśmy niezwykle dużo doświadczeń i wiedzy na temat tego: Co, Jak i z Czego lub Dlaczego! Nasze doświadczenia z pewnością przyczynią się do optymalizacji budżetu  i wyboru właściwych środków. Możemy chętnie doradzić w tym zakresie, podjąć się zaprojektowania i produkcji materiałów BTL. Podczas spotkania chętnie pochwalimy się bogatą paletą realizacji. Projektujemy również logotypy i znaki firmowe. Umiejętnie gramy tekstem i kolorem tak, by podkreślić wizerunek i skutecznie wpisać się w pamięć potencjalnych Klientów.

Oferta specjalna dla nowych Klientów
BTL - duży...
Mały BTL...
Logotypy i identyfikacja wizualna
Gadżety promocyjne

Kreacje wielkoformatowe Nasze projekty i produkcje uświetniły już niejedną dużą „imprezę”, czyniąc ją jeszcze lepiej zauważalną i mocniej zapadającą w pamięć. Przy współudziale naszych partnerów wyprodukujemy i zamontujemy wszystko i wszędzie. Znamy najlepsze lokalizacje na kreacje naszych Klientów i wiemy, które z nich są najbardziej rentowne.

Gadżety reklamowe i ulotki oraz foldery to Podręczni ambasadorzy Państwa oferty i marki. Potrafią one w naszych rękach urosnąć do rangi marketingowej armii! Możemy być bardzo nowatorscy i sprawić, byPaństwa Klienci oniemieli. Również dobrze, jeżeli nie ma aż tyle miejsca na kreację, potrafimy wczuć się w smak dotychczasowych realizacji, dobrze zrozumieć korporacyjną stylistykę i w zgodzie z wytycznymi ją realizować.

Identyfikacja wizualna. Projektowanie logotypów i znaków graficznych czy towarowych to zadanie szczególnie przez nas lubiane! Łączy ono to wszystko, co dla nas szczególnie cenne: kreację, znajomość rynku i konkurencji, umiejętność projektowania. Przede wszystkim jednak czujemy współodpowiedzialność za sukces przedsięwzięcia na korzyść którego działamy. Z największą dumą możemy poszczycić się znakami graficznymi, które od lat towarzyszą nowopowstałym, ale mocnym już markom.

BTL 2 GO, czyli gadżety na każdą okazję i dla każdego! Od wielu lat oferujemy naszym Klientom niezwykle bogaty wybór gadżetów reklamowych. Na stronie www.dobre-gadzety.pl czeka na Państwa wybór ponad 20 000 róźnych produktów. Chętnie doradzimy właściwy upominek dla Państwa Klientów, pracowników lub gości. Jeżeli szukacie Państwo czegoś wyjątkowego, to tym bardziej się cieszymy. Możemy wspólnie zaprojektować i wyprodukować coś, czego jeszcze nikt wcześniej nie widział!

Nieliczne przykłady naszych działań! - przez kilkanaście lat zebraliśmy ich tysiące.
Back to Top